Aktualitity:

Aktivity pro děti:

• 6.3.2019 dopoledne proběhne v MŠ screeningové vyšetření dětí pracovnicí PPP Sušice, odpoledne jsou konzultace s rodiči.
  • Kurz lyžování: termíny: 11. - 15.3.2019 v Kašperských Horách, zajišťuje Yellow Point spol. s.r.o., cena: 1 990,- Kč + 50,- Kč pojištění
  • Naše paní kuchařky se snaží zpestřit dětem jídelníček novýni kulinářskými nápady a to podle zásad zdravé výživy. Ukázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii / např.pomazánka z červené řepy, dýňová polévka, sýrová pizza s oreganem,domácí pudink se smajlíky, nový čaj "jahodový polibek" od firmy Oxalis a pod./
  • Od pondělí 23.10.2017 můžete používat při komunikaci s učitelkami ve třídě svého dítěte a především i k omlouvání nepřítomnosti dítěte v MŠ e-mailové adresy:

1.trida@mstylova.cz, 2.trida@mstylova.cz, 3.trida@mstylova.cz,

4.trida@mstylova.cz, 5.trida@mstylova.cz, 6.trida@mstylova.cz

• Mateřská škola je přihlášena do projektu: " Celé Česko čte dětem" a navázala úzkou spolupráci s Městskou knihovnou.O chystaných akcích budete informováni ve svých třídách.

" Všichni chceme, aby z našich dětí vyrostli moudří, dobří a šťastní lidé. Jak toho dosáhnout? Čtěme dětem! Čtenářem se nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu!"

• V novém školním roce 2018/2019 bude placení stravného a školného v naší MŠ prováděno bezhotovostní a hotovostní platbou. Prosím rodiče nových dětí, pokud budete platit bezhotovostní platbou (inkaso),aby jste si zavedli příkaz k povolení inkasa ve své bance.
  • Číslo účtu příjemce platby(MŠ Tylova) 78-2782470267/0100
  • Prosím o zaplacení stravného (leden) a školného (únor 2019)!
  • v týdnu od 11.2. do 15.2. (7.00 - 15.30 hodin) v kanceláři vedoucí ŠJ (hospodářský pavilon)
  • platby v bankách pátek 15.2. 2019
  • Pouze v pondělí je Vašemu dítěti odhlášeno stravné pokud nepřijde a není omluveno v MŠ
  • Na výlety pořádané MŠ je zajištěno pro Vaše děti stravování a pitný režim po celý den.