Aktualitity:

Akce pro děti:
  • polytechnická výchova v učebně SOŠ Poštovní ul.Sušice - 1x za měsíc / nejstarší děti/
  • jazykový kroužek v ZŠ Lerchova - 1x za měsíc
  • screeningové vyšetření dětí předškolního věku před vstupem do ZŠ
  • promítání dětských krátkých pohádek kino Sušice - 1x za měsíc
  • kurz bruslení - zimní stadion Sušice - leden, únor 2020 / nejstarší děti /
  • kurz lyžování - zimní areál Kašperské Hory - 27. - 31.1.2020 / nejstarší děti /
  • kurz plavání - 2.3.- 24.3.2020

Naše paní kuchařky se snaží zpestřit dětem jídelníček novými kulinářskými nápady a to podle zásad zdravé výživy. Ukázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii / např.pomazánka z červené řepy,avokáda, dýňová polévka, sýrová pizza s oreganem,domácí pudink se smajlíky, nový čaj "jahodový polibek" od firmy Oxalis a pod./

• Od pondělí 23.10.2017 můžete používat při komunikaci s učitelkami ve třídě svého dítěte a především i k omlouvání nepřítomnosti dítěte v MŠ e-mailové adresy:

1.trida@mstylova.cz, 2.trida@mstylova.cz, 3.trida@mstylova.cz,

4.trida@mstylova.cz, 5.trida@mstylova.cz, 6.trida@mstylova.cz

• Mateřská škola je přihlášena do projektu: " Celé Česko čte dětem" a navázala úzkou spolupráci s Městskou knihovnou.O chystaných akcích budete informováni ve svých třídách.

" Všichni chceme, aby z našich dětí vyrostli moudří, dobří a šťastní lidé. Jak toho dosáhnout? Čtěme dětem! Čtenářem se nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu!"

• V novém školním roce 2019/2020 bude placení stravného a školného v naší MŠ prováděno bezhotovostní a hotovostní platbou. Prosím rodiče nových dětí, pokud budete platit bezhotovostní platbou (inkaso),aby jste si zavedli příkaz k povolení inkasa ve své bance.
  • Číslo účtu příjemce platby(MŠ Tylova) 78-2782470267/0100
  • Od 1.9. 2019 dochází ke zdražení stravného pro děti v MŠ (rozpis finančního limitu na stránce školní jídelna)
  • Stravné za leden a školné únor 2020 vybíráno v týdnu
  • (od 17.2. do 21.2.    7- 16.00 hodin).
  • Děkuji za včasné zaplacení.
  • Platby v bance proběhnou v pondělí 17.2.
  • Pouze v pondělí je Vašemu dítěti odhlášeno stravné pokud nepřijde a není omluveno v MŠ
  • Strava v mateřské škole je určena k okamžité spotřebě!!!
  • Na výlety pořádané MŠ je zajištěno pro Vaše děti stravování a pitný režim po celý den.