Aktualitity:

SEZNAM ČÍSEL PŘIJATÝCH DĚTÍ 2020

Mateřská škola bude uzavřena o hlavních prázdninách od 1.8. do 31.8.2020. V této době můžete své dítě umístit do MŠ Smetanova.

Zdůvodu uzavření bazénu nebyl dokončen kurz plavání. Zbývající 4 hodiny si může rodič se svým dítětem vybrat jako volné vstupné /platí do konce roku 2020/. Stačí nahlásit v recepci jméno dítěte a mateřskou školu.

Vážení rodiče,

výběr stravného (červen)a školného (červenec)

v týdnu od 13.7. do 17.7.  v kanceláři ŠJ  7. - 16. hodin

Děkuji za pochopení a klidné dny.

Platby v bankách 15.7. 2020.

Naše paní kuchařky se snaží zpestřit dětem jídelníček novými kulinářskými nápady a to podle zásad zdravé výživy. Ukázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii / např.pomazánka z červené řepy,avokáda, dýňová polévka, sýrová pizza s oreganem,domácí pudink se smajlíky, nový čaj "jahodový polibek" od firmy Oxalis a pod./

• Od pondělí 23.10.2017 můžete používat při komunikaci s učitelkami ve třídě svého dítěte a především i k omlouvání nepřítomnosti dítěte v MŠ e-mailové adresy:

1.trida@mstylova.cz, 2.trida@mstylova.cz, 3.trida@mstylova.cz,

4.trida@mstylova.cz, 5.trida@mstylova.cz, 6.trida@mstylova.cz

• Mateřská škola je přihlášena do projektu: " Celé Česko čte dětem" a navázala úzkou spolupráci s Městskou knihovnou.O chystaných akcích budete informováni ve svých třídách.

" Všichni chceme, aby z našich dětí vyrostli moudří, dobří a šťastní lidé. Jak toho dosáhnout? Čtěme dětem! Čtenářem se nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu!"

• V novém školním roce 2020/2021 bude placení stravného a školného v naší MŠ prováděno bezhotovostní a hotovostní platbou. Prosím rodiče nových dětí, pokud budete platit bezhotovostní platbou (inkaso),aby jste si zavedli příkaz k povolení inkasa ve své bance.
  • Číslo účtu příjemce platby(MŠ Tylova) 78-2782470267/0100
  • Pouze v pondělí je Vašemu dítěti odhlášeno stravné pokud nepřijde a není omluveno v MŠ
  • Strava v mateřské škole je určena k okamžité spotřebě!!!
  • Na výlety pořádané MŠ je zajištěno pro Vaše děti stravování a pitný režim po celý den.