Aktualitity:

Provoz MŠ:

Od pondělí 23.11.2020 bude mateřská škola v plném provozu bez omezení.

Prosíme všechny, kteří vstupují do objektů mateřské školy, aby dodržovali zvýšená hygienická opatření, nosili roušky, dezinfikovali si ruce a zbytečně se neshlukovaly v šatnách dětí. Děkujeme za pochopení.

Lyžařský kurz: nabízíme zajištění lyžařského kurzu pro děti 5ti leté a starší v termínu 25. - 29.1.2021, který zajišťuje společnost Yellow Point spol.s.r.o v Kašperských Horách. Cena 5ti denního kurzu i s dopravou je 2 100,- Kč/dítě, úrazové pojištění 50,- Kč, možnost zapůjčení vybavení za 550,- Kč Odjezd v 7.45 z MŠ, návrat na oběd. Případný zájem nahlaste ve své třídě / nejlépe telefonicky/ nejdéle do 25.11.2020.

Mateřská škola přechází na bezpečnostní otevírání vchodových dveří pomocí čipů. Rodiče si zakoupí čipy /max 2 do rodiny, po dohodě možno i přiobjednat/ u svých třídních učitelek / 1 čip á 100,- Kč/ a po té bude budova zavřená a otevírat ji budete sami pomocí čipu. Po ukončení docházky dítěte do MŠ čipy vrátíte a bude vám vrácena i záloha 100,- Kč á 1 čip. V případě ztráty čipu nahlaste neprodleně tuto skutečnost třídní učitelce.

Výběr stravného (říjen) a školného (listopad) !!!!

Vážení rodiče,

je možné, stravné a školné poslat na účet MŠ ( platby hotově v kanceláři ŠJ)

číslo účtu MŠ: 78- 2782470267/0100. Částky nahlásím na telefonní čísle: 602 286 517.(Hejplíková)

Děkuji za pochopení a klidné dny.

Platby v bankách proběhnou 13.11. (pátek) !!!

Děkujeme za Vaši platbu.

Naše paní kuchařky se snaží zpestřit dětem jídelníček novými kulinářskými nápady a to podle zásad zdravé výživy. Ukázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii / např.pomazánka z červené řepy,avokáda, dýňová polévka, sýrová pizza s oreganem,domácí pudink se smajlíky, nový čaj "jahodový polibek" od firmy Oxalis a pod./

• Od pondělí 23.10.2017 můžete používat při komunikaci s učitelkami ve třídě svého dítěte a především i k omlouvání nepřítomnosti dítěte v MŠ e-mailové adresy:

1.trida@mstylova.cz, 2.trida@mstylova.cz, 3.trida@mstylova.cz,

4.trida@mstylova.cz, 5.trida@mstylova.cz, 6.trida@mstylova.cz

• Mateřská škola je přihlášena do projektu: " Celé Česko čte dětem" a navázala úzkou spolupráci s Městskou knihovnou.O chystaných akcích budete informováni ve svých třídách.

" Všichni chceme, aby z našich dětí vyrostli moudří, dobří a šťastní lidé. Jak toho dosáhnout? Čtěme dětem! Čtenářem se nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu!"

• V novém školním roce 2020/2021 bude placení stravného a školného v naší MŠ prováděno bezhotovostní a hotovostní platbou. Prosím rodiče nových dětí, pokud budete platit bezhotovostní platbou (inkaso),aby jste si zavedli příkaz k povolení inkasa ve své bance.
  • Číslo účtu příjemce platby(MŠ Tylova) 78-2782470267/0100
  • Pouze v pondělí je Vašemu dítěti odhlášeno stravné pokud nepřijde a není omluveno v MŠ
  • Strava v mateřské škole je určena k okamžité spotřebě!!!
  • Na výlety pořádané MŠ je zajištěno pro Vaše děti stravování a pitný režim po celý den.